Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá čtvrtá

Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Neptune

Salvador Dalí  - Neptune

litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 134, č. 1266

P.F. 1990

Adolf Born  - P.F. 1990

serigrafie, rok 1989, signováno vzadu, rozměr 10,5 x 21,5 cm, volný list

Jan Koblasa  - Postava

akryl, papír, rok 1987, signováno DU monogramem, rozměr 22 x 14,5 cm, pasparta

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, signováno DU, číslováno 20/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Poutač

Kamil Lhoták  - Poutač

suchá jehla, 90.léta, pozdější otisk, číslováno 3/12, rozměr 16 x 24,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko

Akt

Oldřich Kulhánek  - Akt

litografie, rok 2000, signováno DU, rozměr 18 x 13 cm, volný list