Kamil Lhoták - Patent v krajině s balonem
litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 95/100, rozměr 42,5 x 28 cm, rám, vystaveno Praha 2016
uhel, pastel, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr výřezu 25 x 18,5 cm, vystaveno Praha 2016, dílo z pozůstalosti autora
litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list
litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
2x tužka, papír, signováno monogramem, 30tá léta, rozměr papíru 25 x 21 cm, kresby 16 x 13 cm, volný list a rozměr 16 x 23 cm, volný list, na papíře psaní, díla z pozůstalosti Františka Grosse
dřevoryt, signováno PD, značeno v desce LD, rozměr 46,5 x 62 cm, rám
Cena: 6800
Aktuální cena: 6800
oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora