Sova

Vincenc Vingler  - Sova

uhel, pastel, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr výřezu 25 x 18,5 cm, vystaveno Praha 2016, dílo z pozůstalosti autora

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

K. H. Mácha

Jan Zrzavý  - K. H. Mácha

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list

Podzim

Zdeněk Sklenář  - Podzim

litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list

Jef

Karel Demel  - Jef

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list

František Janoušek  - Bez názvu

2x tužka, papír, signováno monogramem, 30tá léta, rozměr papíru 25 x 21 cm, kresby 16 x 13 cm, volný list a rozměr 16 x 23 cm, volný list, na papíře psaní, díla z pozůstalosti Františka Grosse

Objekt

Václav Tikal  - Objekt

Cena: 6800
Aktuální cena: 6800

oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora