Kamil Lhoták - Pařížská nároží
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
9x litografie, rok 1958, vydal Hollar Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm,
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
3x serigrafie, rok 1972, 1975 a 1992, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 3x 15 x 10,5 cm, volné listy
autokoláž, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 24,5 x 20 cm, volný list
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno II/11/30, rozměr 23 x 19,5 cm, volný list
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 121/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list
serigrafie, rok 1970, signováno PD, číslováno 1/30, rozměr 17 x 25 cm, rám
kolorovaná fotografie, rok 1991, signováno PD, rozměr 40 x 30 cm, volný list, reprodukováno v Jan Saudek - Pouta lásky, str. 186
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám