Ota Janeček - Staré jabloně
litografie, signováno PD, číslováno 23/30, rozměr 32 x 49 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
suchá jehla, rok 1961, signováno PD, rozměr 21,5 x 26 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno, dílo z pozůstalosti autora
akvarel, papír, rok 1952, signováno DU, rozměr 23 x 36,5 cm, volný list
litografie, rok 2008, signováno PD, číslováno 58/83, rozměr 49 x 65 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
olej, plátno, rok 1963, signováno PD, rozměr 19 x 33 cm, rám, vystaveno Praha 2011, dílo z významné sbírky
litografie, rok 1990, signováno DU, číslováno 20/125, rozměr 16,5 x 11 cm, kniha
Cena: 1900
suchá jehla, rok 1957, signováno DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm, kniha, soupis díla str. 176, č. 294
akvatinta, okolo roku 1905, signováno PD, rozměr 37,5 x 22 cm, rám, vystaveno Praha 2015
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
3x autokoláž, rok 1998, každý list signován vzadu, rozměr 3x 26 x 18 cm, volné listy