Cleveland

Aleš Lamr  - Cleveland

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

akvarel, papír, rok 1979, signováno NU, rozměr 41 x 58 cm, původní rámování

Kompozice

Otto Eckert  - Kompozice

olej, plátno, rok 1969, signováno PD, rozměr 60 x 45 cm

Václav Tikal  - Postava

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

tužka, papír, rok 1958, signováno LD, rozměr 23,5 x 25,5 cm, volný list

Pozvánka

Zdeněk Sýkora  - Pozvánka

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

serigrafie, rok 1999, signováno vzadu, rozměr 15,5 x 22 cm, volný list (r.č.8964)