Zdeněk Sýkora - Poezie struktury linie
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
serigrafie, rok 2009, signováno PD, rozměr 33 x 33 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
akvarel, papír, rok 1979, signováno NU, rozměr 41 x 58 cm, původní rámování
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
tužka, papír, rok 1958, signováno LD, rozměr 23,5 x 25,5 cm, volný list
kolorovaná litografie, signováno PD, rok 1995, rozměr 47 x 38 cm, volný list
kresba, tuš, papír, rok 1946, signováno DU, rozměr 40 x 28 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
koláž, rok 2005, signováno LD-V.JAN, rozměr 36 x 21 cm, volný list
serigrafie, signováno PD, číslováno 111/138, rozměr 45 x 40 cm, rámováno, vystaveno Praha 2012 (r.č.1224)
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
serigrafie, rok 1999, signováno vzadu, rozměr 15,5 x 22 cm, volný list (r.č.8964)