Petr Nikl  - Hlava

Cena: 1400
Aktuální cena: 1400

litografie, rok 2001, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 24 x 17 cm , volný list

Ruiny

Jan Vondrouš  - Ruiny

Cena: 750
Aktuální cena: 750

suchá jehla, lept, rok 1920-1, signováno PD, číslováno 25/100, rozměr 30 x 21,5 cm, volný list

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list