Kompozice

Ladislav Novák  - Kompozice

Cena: 8800
Aktuální cena: 8800

froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list

Krajina

Otakar Hůrka  - Krajina

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

olej, malířská lepenka, signováno PD, vzadu přípis, rozměr 50 x 70 cm

Provokatér

Jiří Anderle  - Provokatér

suchá jehla, lept, rok 1965, signováno DU, číslováno 11/16, rozměr 44,5 x 34,5 cm

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm

Benátky

Jan Vondrouš  - Benátky

suchá jehla, lept, rok 1924, signováno PD, číslováno 18/100, rozměr 30 x 24,5 cm