Josef Istler - Dialog
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
tuš, papír, rok 1946, vzadu signatura V.Tikala, dílo z pozůstalosti Václava Tikala, rozměr 32,5 x 29 cm
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
Cena: 500
Cena: 4500
litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 71/100, rozměr 48 x 33 cm
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
tuš, pastel, papír, rok 1950, signováno PD, rozměr 6 x 5,2 cm
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
pero, papír, rok 1951, signováno PD a monogramem, rozměr 16,5 x 11,5 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno