Loď

Kamil Lhoták  - Loď

Cena: 3800
Aktuální cena: 3800

tuš, papír, rok 1987, rozměr 13 x 24 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014

Věnovací list

Josef Váchal  - Věnovací list

Cena: 8000
Aktuální cena: 8000

dřevoryt, rok 1953, signováno PD, rozměr 29,5 x 15 cm, vystaveno Praha 2012, rám, popsáno v soupisu díla J. Váchala na str. 464

Mrtvým

Cyril Bouda  - Mrtvým

Cena: 800

litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list

Pravěk

Kamil Lhoták  - Pravěk

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

tuš, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 15 x 13 cm, rámováno Brůžek, vystaveno Praha 2014