Akt

Eugen Nevan  - Akt

Cena: 4500

uhel, papír, razítko z pozůstalosti Eugena Nevana, rozměr 29 x 20 cm

Stojící žena

Otto Gutfreund  - Stojící žena

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

tužka, akvarel, papír, restituce NGP č. K 6212, pochází z majetku J.Waldese pod č. W 2070, rozměr 28 x 23 cm

Postavy

Jaroslav Šerých  - Postavy

suchá jehla, lept, rok 1978, signováno PD, číslováno 164/200, rozměr 32,5 x 23,5 cm

Pozvánka

Adolf Born  - Pozvánka

Cena: 5500
Aktuální cena: 5500

litografie, signováno LD, číslováno 93/200, rozměr 50 x 37,5 cm