František Tichý - Ex libris vinárníka Jelínka
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
suchá jehla, rok 1952, signováno DU, soupis díla č.239, rozměr 5,1 x 5,7 cm
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
Cena: 4500
uhel, papír, razítko z pozůstalosti Eugena Nevana, rozměr 29 x 20 cm
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
tužka, akvarel, papír, restituce NGP č. K 6212, pochází z majetku J.Waldese pod č. W 2070, rozměr 28 x 23 cm
Cena: 4500
tužka, papír, rok 1961, signováno PD, kresba ke grafickému listu soupis J.Siblík č. 131, rozměr 21 x 25 cm
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
tempera, akvarel, papír, rok 1931, signováno LD, rozměr 37 x 56 cm
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
olej, karton, rok 1989, signováno monogramem LD, rozměr 34,5 x 45,5 cm
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, lept, rok 1978, signováno PD, číslováno 164/200, rozměr 32,5 x 23,5 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, signováno LD, číslováno 93/200, rozměr 50 x 37,5 cm
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800