Kamil Lhoták - P.F. 1966 - J. Hrachovec
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 11 x 12,5 cm, rozměr papíru 11 x 25,5 cm, volný list
litografie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 26 cm, volný list
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 13,5 x 14,5 cm, soupis gragiky Frederick Baker 2002, str.41, č.145, volný list
suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 13,3 x 8,8 cm, rámováno, vystaveno Praha 2013
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, soupis 325, volný list
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
akvatinta, značeno LD slepotiskem, rozměr 10 x 10 cm , vystaveno Praha 2015, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
2x suchá jehla, rok 1956, rozměr 5 x 4 a 7,5 x 11,5 cm, vydáno k šedesátinám Františka Tichého