Ludmila Jiřincová - Hlava dívky
Cena: 23000
Aktuální cena: 23000
tempera, plátno, rok 1965, signováno DU, rozměr 30 x 25 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 12700
Aktuální cena: 12700
suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 22,5 x 18 cm, rámováno
suchá jehla, rok 1921, značeno v kameni PD, rozměr 23,5 x 16 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 5.
tuš, papír, rok 1943, signováno PD, rozměr 27,5 x 18 cm, rám
serigrafie, rok 1985, signováno DU, rozměr 24 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2011
Cena: 4500
Cena: 350
Aktuální cena: 350
lept, rok 1989, signováno PD, číslováno 71/120, rozměr 12,5 x 11,5 cm, volný list