Emil Orlík - Babky
Cena: 1900
Cena: 1900
Cena: 6700
Aktuální cena: 6700
jedenáct grafických listů, rok 1989, všechny signovány, rozměr papíru, každý 30 x 21 cm, volné listy, autoři: D. Benešová, J. Brázda, O. Čechová, M. Erazim, M. Houra, B. Knobloch, O. Kulhánek, P. Melan, F. Peterka, M. M. Šechtlová, L. Vilhelmová
suchá jehla, rok 1950, signováno DU, rozměr 4,5 x 6 cm, vystaveno Praha 2012-13, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
fotografie, rok 1945, signováno vzadu, rozměr 39,5 x 28 cm, volný list
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 37/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list
kresba, tuš, akvarel, papír, rok 1929, signováno LD, rozměr 15 x 16 cm, volný list
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
6x serigrafie, rok 1982, signováno v tiráži, vydal Památník národního písemnictví a Spolek českých bibliofilů v nákladu 950 výtisků, rozměr 6x 23 x 10,5 cm
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,1 x 9,2 cm, volný list