Jaroslav Válek - Vývrtka
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou druhou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 8-10.6. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 19.4.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
2x serigrafie, každá signována PD, rozměr 2x cca. 14 x 20 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, rok 1945, signováno DU, rozměr 16,8 x 11,3 cm, volný list v původní knize
litografie, rok 2012, signováno DU, rozměr 20 x 14 cm, volný list
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
2x serigrafie, rok 1989, každá signována PD, rozměr 2x 13 x 9 cm, vloženo v původní knize
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, rámováno, vystaveno Praha 2014, vydal Paul Facchetti, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 82.
litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.
7x grafický list, rok 1996, každý signován, různé rozměry, rozměr papíru 25 x 17 cm, autoři: A. Antonová, M. Houra, J. Klápště, J. Liesler, F. Peterka, J. Pileček, V. Suchánek, původní desky