Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá osmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté osmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté osmé aukce s ukončením 14-16.3. 2023, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 20.2.2023, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 6.2.2023. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Vinotéka

Jiří Slíva  - Vinotéka

tuš, papír, 90. léta, signováno PD, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Postavy

Zdeněk Miler  - Postavy

3x tuš, tužka, papír, 40. léta, signováno LD, rozměr 2x 42 x 30 cm, 1x 22 x 14,5 cm, volné listy, dílo z pozůstalosti autora, vzácné dílo ještě před změnou jména autora (Zdeněk Müller)

K. J. Erben - Kytice

Ludmila Jiřincová  - K. J. Erben - Kytice

soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy, původní desky

Franz Kafka I.

Alena Laufrová  - Franz Kafka I.

lept, akvatinta, rok 1991, signováno PD, číslováno 41/80, rozměr 40 x 30 cm, volný list

Josef Istler  - Bez názvu

Cena: 500

lept, rok 1997, signováno PD, číslováno 12/180, rozměr 12 x 9 cm, volný list

Ladislav Novák  - Bez názvu

froasáž, akvarel papír, rok 1986, signováno LD, rozměr 21 x 14 cm, volný list