Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá čtvrtá

Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Rozhledna

Tomáš Bím  - Rozhledna

litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU

Ponte de rodillas

Salvador Dalí  - Ponte de rodillas

Cena: 6100
Aktuální cena: 6100

suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894

Josef Istler  - Hlava

Cena: 200
Aktuální cena: 200

litografie, rok 1968, signováno DU, číslováno 184/200, rozměr 13 x 9 cm, volný list

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.