František Gross - Postava ve městě
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 10,7 x 6,8 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
litografie, signováno DU, číslováno 90/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.
litografie, rok 1997, signováno PD, číslováno 33/90, rozměr 54 x 43 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 127/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1943, signováno PD monogramem, rozměr 14,5 x 5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
olej, dřevo, rok 1976, signováno PD a vzadu, rozměr 24 x 31 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9054
serigrafie, rok 1986, signováno, rozměr 18 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1986, signováno DU, rozměr 16,5 x 8,5 cm, volný list, vzadu razítko Sbírka exlibris RNDr. Olga Kalabusová
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list