litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 25 x 17,5 cm, vydala Umělecká beseda, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
litografie, rok 1924, signováno PD, soupis Siblík č. 63, str. 102, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82
serigrafie, rok 1986, signováno PD v kameni, rozměr 25,5 x 19,5 cm, rám, tisk: Rupert Jasen Smith, New York, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, F. Feldman, J. Schellmann, D.A.P., 3 vydání 1997, str.257, obr. IIIB.48, použito pro obálku Men's Vogue / k 10-ti letému výročí /, listopad 1986.