. Toyen ( Marie Čermínová ) - Objekt
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 7/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.
litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 2/100, rozměr 37 x 26 cm, volný list
fotografie, rok 1979, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 92, certifikát pravosti přiložen
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
tuš, papír, rok 1940, signováno PD, rozměr 18 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
litografie, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, porcelán, talíř, rok 1981, signováno v tisku, číslováno, vzadu popis a certifikát pravosti, Berlin design, rozměr - průměr 19,2 cm