Kamil Lhoták  -  P.F.79 - Dr. M.Novotný

Aukce je již uzavřena dne: 07.04.2020 21:45:00

Identifikační číslo: 5995

litografie, rok 1978, signováno DU, rozměr 10,3 x 14,2 cm, volný list

Vyvolávací cena: 500Kč