Tomáš Hřivnáč  -  Bílá

Aktuální kupující: 0329

Tomáš Hřivnáč (*01.11.1959 )

Identifikační číslo: 2588

olej, karton, rok 2010, signováno LD, rozměr 70 x 50 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 12500Kč