Cyril Bouda  -  Zátiší s ovocem

Aukce je již uzavřena dne: 04.11.2015 21:55:00

Cyril Bouda (*14.11.1901 †29.08.1984)

Identifikační číslo: 5076

litografie, signováno PD, číslováno 57/200, rozměr 25 x 19 cm

Vyvolávací cena: 900Kč