Michael Rittstein  -  Blata

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2015 20:20:00

Michael Rittstein (*17.09.1949 )

Identifikační číslo: 83

olej, plátno, rok 1998, signováno PD, rozměr 30 x 35 cm

Vyvolávací cena: 22000Kč