Aukční historie uměleckých děl  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Madona

Jiří Kolář  - Madona

Cena: 9800
Aktuální cena: 9800

výměnná koláž, signováno vzadu, rozměr 26 x 19 cm, volný list

Prachovské skály

František Gross  - Prachovské skály

akvarel, tužka, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr 12,5 x 27,5 cm, volný list, reprodukováno v monografii Eva Petrová str. 252 č. 303

Bázlivý

Karel Demel  - Bázlivý

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list