Bárky

Jan Trampota  - Bárky

Cena: 900
Aktuální cena: 900

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list

Kompozice

Ladislav Novák  - Kompozice

Cena: 8800
Aktuální cena: 8800

froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list