P.F. 1983 - Anděl

Cyril Bouda  - P.F. 1983 - Anděl

kuličkové pero, papír, rok 1982, signováno LD, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list, adresováno Dr. Františku Dvořákovi

Klíč

Salvador Dalí  - Klíč

socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 10,5 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31