Konstruktivistická studie

František Kupka  - Konstruktivistická studie

pastel, papír, rok 1923, značeno DU razítkem, rozměr 17,5 x 23 cm, rám, vystaveno: 2x Galerie Gmurzynska (Cologne - Kolýn nad Rýnem) a Praha 2018

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm

Strom

Karel Valter  - Strom

serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list

Mickey Mouse

Andy Warhol  - Mickey Mouse

litografie, rok 1980, signováno PD v kameni, číslováno 1049/5000, rozměr papíru 43 x 36 cm, tisku 24 x 24 cm, vydalo Carnegie Museum Of Art (Pittsburgh), vzadu razítko CMOA, pasparta

Úsměvy Grafičanky

Autoři Různí  - Úsměvy Grafičanky

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách

Vodník

Josef Lada  - Vodník

litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 32 x 42 cm, pasparta, vydalo nakladatelství ELK, slepotiskové razítko