Amoroso

Karel Demel  - Amoroso

kombinovaná technika, rok 1979, signováno PD, číslováno 62/125, rozměr 40 x 23,5 cm, rám

Pieta č. 414

Jan Saudek  - Pieta č. 414

fotografie, rok 1987, signováno PD, rozměr 31 x 33 cm, rám, reprodukováno: Jan Saudek, fotograf český str. 229

Kanárek

Zbyšek Sion  - Zvíře

olej, akryl, karton, rok 2002, signováno PD, rozměr 29,5 x 42 cm

Kouře

František Gross  - Kouře

akvarel, uhel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 31 x 43,5 cm, volný list

Faust

Oldřich Kulhánek  - Faust

litografie, rok 2007, signováno DU, číslováno aut. tisk, rozměr 26 x 17 cm, volný list