František Gross  - Hlava

Cena: 600
Aktuální cena: 600

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 134 č. 325, rozměr 14,5 x 10,3 cm, volný list

Koule

Jaroslav Válek  - Koule

leptaná ocel na skleněném podstavci, značeno, rozměr 10 x 10 cm

Sova

Vincenc Vingler  - Sova

uhel, pastel, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr výřezu 25 x 18,5 cm, vystaveno Praha 2016, dílo z pozůstalosti autora

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

K. H. Mácha

Jan Zrzavý  - K. H. Mácha

litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list

Podzim

Zdeněk Sklenář  - Podzim

litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list