Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

konvolut 3x linoryt, rok 1968, všechny signovány, rozměr 9 x 13,5 cm, 19 x 7 cm, 7 x 7 cm, volné listy

Sněť pšeničná

Ludmila Jiřincová  - Sněť pšeničná

Cena: 800

studijní kresba, tužka, akvarel, ruční papír, pro odborný text, učebnici biologie, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 9 cm, volný list

Ryba

Zdenek Seydl  - Ryba

Cena: 500

2x linoryt, rok 1958, každý signován, vydal Hollar, rozměr 2x 28 x 20,5, cm, volné listy

Josef Liesler - Hudebníci

Josef Liesler  - Hudebníci

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, rozměr 42,5 x 27 cm

Věž

Olga Čechová  - Věž

kvaš, papír, rok 1962, signováno PD, rozměr 28 x 27 cm, volný list

František Gross - Pomník umění

litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 186/200, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.140 č.342, rozměr 42 x 27 cm, volný list