Ondřej Coufal  - Hlava

olej, sololit, signováno LD, rok 2011, rozměr 24,3 x 24,3 cm, rám

Interiér

Jan Kotík  - Interiér

Cena: 1800

tuš, papír, 40tá léta, signováno PD, rozměr 21 x 15 cm, volný list

Dyevat

Victor Vasarely  - Dyevat

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 12/15, rozměr 46 x 46 cm, vystaveno Praha 2012, rámováno

Postavy v lese

Eduard Tomek  - Postavy v lese

akvarel, papír, rok 1972, signováno PD, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko, rozměr 46 x 32 cm, volný list

Na pláži

Lev Šimák  - Na pláži

Cena: 29000
Aktuální cena: 29000

olej, plátno, rok 1944, signováno PD, rozměr 31 x 39 cm, rám