Lunapark

Hella Guth  - Lunapark

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

pastel, papír, signováno PD, rozměr 27 x 21 cm, volný list

Továrna

František Gross  - Továrna

akvarel, pastel, papír, signováno PD, rozměr 26 x 49 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Rozverná parta

Adolf Born  - Rozverná parta

litografie, 80. léta, signováno PD, číslováno 25/82, rozměr 32,5 x 49 cm, volný list

Krystal

Josef Šíma  - Krystal

lept, rok 1967, signováno PD, rozměr 18 x 13 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019