Robotizace

František Gross  - Robotizace

Cena: 3800
Aktuální cena: 3800

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 17/60, rozměr 46,3 x 36,8 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 478

Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

linoryt, rok 1958, signováno PD, rozměr 32,4 x 40 cm, volný list, původní otisk, soupis díla str. 98, č. 233

Figura I.

František Gross  - Figura I.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,3 x 16,3 cm, volný list, soupis díla str. 178 č. 422

František Gross  - Hlava

Cena: 600
Aktuální cena: 600

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.133 č.322, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list

Hlava město

František Gross  - Hlava město

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 36/60, rozměr 40,9 x 32 cm, volný list, soupis díla str. 197, č. 474

František Gross  - Hlava

litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.

Poštovní obálka

František Gross  - Poštovní obálka

Cena: 200
Aktuální cena: 200

obálka s reprodukcí díla F. Grosse včetně razítka a originální známky, rok 1974, signováno, rozměr 11,5 x 19 cm

Stařec a moře

František Gross  - Stařec a moře

litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 121 č. 293, rozměr 15,2 x 23 cm, volný list

Laboratoř

František Gross  - Laboratoř

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list