Zdeněk Sklenář - Zátiší
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, rok 1976, signováno DU, číslováno 29/100, rozměr 25 x 39,5 cm, vystaveno Praha 2015, rámováno
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
litografie, rok 1957, signováno PD, rozměr 36 x 24 cm, volný list
Cena: 10500
Aktuální cena: 10500
serigrafie, rok 2009, signováno LD, rozměr 33 x 33 cm, volný list
litografie, rok 1978, signováno PD, aut. tisk, rozměr 35 x 27,5 cm, pasparta
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
tuš, karton, rok 1945, signováno monogramem, rozměr 35 x 5,1 cm, volný list
Cena: 650
Aktuální cena: 650
Cena: 11000
Aktuální cena: 11000
heliogravura, papír Rives, rok 1958, signováno PD, číslováno XI/XXV, rozměr 44,5 x 59,5 cm, volný list
akvarel, papír, rok 1968, signováno PD, rozměr 37 x 27,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list