Salvador Dalí - Le Picador
litografie, rok 1983, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1276, rozměr 41 x 30 cm, volný list
Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016
Cena: 11500
Aktuální cena: 11500
olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 27 x 39 cm, rám
Cena: 800
tuš, akvarel, papír, rok 1934, signováno PD, vzadu popis, rozměr 11 x 15 cm, volný list
lept, rok 2012, signováno PD, číslováno 14/64, rozměr 30 x 39,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2015-16
křídová litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 5/200, rozměr 19 x 24 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 75, č. 259, volný list
Cena: 2000
tužka, pastel, akvarel, papír, signováno PD, rozměr 41 x 55,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
barevná litografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 64,5 x 49 cm, rámováno
litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 22/25, rozměr 50 x 37 cm, rám
olej, lepenka, rok 1943, signováno vzadu, rozměr 29,5 x 21 cm, vystaveno Praha 2011, reprodukováno v soupisu díla str. 149, č. 131, rámováno