Václav Špála - Vítězství
litografie, rok 1919, značeno v desce LD, rozměr 18 x 13 cm, rám
Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017
Cena: 1800
litina, rok 1899. Prémie: Umělecká beseda svým členům na rok 1899, rozměr včetně prémie 60 x 16,5 cm
litografie, signováno PD, číslováno 29/52, rok 1981, rozměr 65 x 48 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list
Cena: 1900
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie na kartonu, rok 1907, značeno v kameni, rozměr 33,5 x 27,5 cm
Cena: 2600
Aktuální cena: 2600
konvolut 3x lept, každý signován, rozměr 3x 11 x 6 cm, volné listy
Cena: 500
litografie, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 15 x 22,5 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
suchá jehla, rok 1947, signováno PD, číslováno 20/20, rozměr 24,7 x 17,5 cm, volný list