Adolf Born - Trochu u nás a trochu jinde
lept, rok 2014, signováno PD, rozměr 28 x 10, volný list, vydal Spolek českých bibliofilů v nákladu 140 kusů
suchá jehla na hedvábí, rok 1970, signováno PD, číslováno 7/99, rozměr 14,5 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1958, signováno DU, číslováno 73/200, soupis grafického díla František Dvořák str. 30 č. 296, rozměr 52 x 21,5 cm, rámováno Brůžek
litografie, papír japan, rok 1984, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 50,5 cm, volný list
Cena: 950
Aktuální cena: 950
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm
litografie, rok 1979, signováno PD, číslováno 25/65, rozměr 47 x 58,5 cm, rámováno Brůžek
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13 cm, volný list
lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435
1x linoryt, signováno PD, rozměr 12,5 x 16,5 cm, 1x litografie, signováno PD, rozměr 10 x 13 cm, volné listy