Alena Kučerová - Fatra perforace
tisk z perforovaného plechu, rok 1969, signováno PD, dole věnování, vzadu razítko sbírky, rozměr 51,5 x 76 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15 x 15 cm
suchá jehla, lept, rok 1980, signováno DU, číslováno 51/70, rozměr 50 x 66 cm, volný list
Cena: 7000
Aktuální cena: 7000
olej, karton, signováno PD, rozměr 32 x 44,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
pět původních leptů s verši Zdeňka Lorence vydal k výtvarníkovým sedmdesátinám dr. Ivan Hrdina v počtu 200 neprodejných výtisků, rok 1989, každý list signován, soubor obsahuje i signaturu Z. Lorence, číslováno 106/200, rozměr 5x 17,5 x 12 cm
sbírka veršů Suzanne Renaud, přeložil Jan M. Tomeš, součástí sbírky jsou dva grafické listy Bohuslava Reynka, tištěné z původních desek Milanem Dřímalem, rok 1981, rozměr 10 x 13 cm a 13 x 9 cm
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list
edice poezie sv. 7 s originálním akvarelem Ladislava Nováka, rok 1995, signováno DU, číslováno 9/32, rozměr akvarelu 14 x 9,5 cm
kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 36,5 x 27,5 cm, rám