Salvador Dalí - Klíč
socha, bronz, značeno, rok 1974, rozměr v. 10,5 cm, rozměr včetně mramorového podstavce 16 cm, certifikát pravosti přiložen, soupis Dalí str. 31
Cena: 550
Aktuální cena: 550
litografie, rok 1998, signováno DU, číslováno 24/100, rozměr 42 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
Cena: 2000
litografie, signováno PD, číslováno II/XX, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1973, signováno DU, číslováno 16/70, rozměr 64 x 49,5 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
litografie, signováno PD ,číslováno 298/500, reprodukováno soupis grafického díla č 121, rozměr 30 x 40 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
dřevoryt, rok 1937, signováno PD, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900