Aukční historie uměleckých děl  Patnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Konvolut

Karel Svolinský  - Konvolut

2x grafický list, litografie a dřevoryt, každý list signován, rozměr 23 x 20,5 cm a 21 x 18 cm, volné listy

Opička

Vincenc Vingler  - Opička

socha, bronz, rok 1947-48, značeno V. V, rozměr v. 12,7 cm, dílo z pozůstalosti autora

Fantazie

Miroslav Horníček  - Fantazie

kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta

Josef Istler  - Bez názvu

2x lept, rok 1995 a 1997, každý signován a číslován, rozměr 10 x 8 cm a 12 x 9 cm, volné listy

Hudba

Jan Saudek  - Hudba

kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek fotograf český, str. 274

Eros

František Tichý  - Eros

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

suchá jehla, rok 1942, signováno DU Tichý, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, volný list