Přehled uměleckých děl v aukci  Sedmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Jsem jako motýl

Jan Saudek  - Jsem jako motýl

Cena: 2200
Aktuální cena: 2400

báseň s originální kresbou od Jana Saudka, tuš, tužka, akvarel, papír, signováno DU "JAN", rozměr 30 x 23 cm, volný list

Zvířecí architektura

Aleš Lamr  - Zvířecí architektura

Cena: 3900
Aktuální cena: 4100

tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno UN, rozměr 43,5 x 31 cm, volný list, LD slepotiskové razítko

Loučení

Oldřich Kulhánek  - Loučení

Cena: 1800

lept, rok 1983, signováno PD, číslováno XXII/XXX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list

Perseus a Grácie

Jiří Anderle  - Perseus a Grácie

Cena: 4000
Aktuální cena: 7000

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 63/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list

Další

Karel Demel  - Další

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 33 x 49,5 cm, volný list