Aukční historie uměleckých děl  Osmnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na osmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 23-25.6. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 12.2.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Švadlena

František Gross  - Švadlena

pastel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 30 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Variace na R. Magritta

Jiří Anderle  - Variace na R. Magritta

akryl, plátno, rok 2018, signováno PD, rozměr 50 x 60 cm, rám, vystaveno Praha 2018 na výstavě Zlatý věk, pod č. 7, dílo z ateliéru autora