Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá sedmá aukce

Vítáme Vás na dvacáté sedmé internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté sedmé aukce s ukončením 8-10.11. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 13.10.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 19.9.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

Na cestě

Karel Valter  - Na cestě

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

tempera, karton, 60. léta, signováno PD, rozměr 22,5 x 26 cm, volný list, vystaveno Praha 2018

Žena - Strom

Hella Guth  - Žena - Strom

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

temper, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 25 x 22 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Věra Janoušková  - Hlava

litografie, rok 1997, signováno PD, číslováno 3/X, rozměr 26 x 18 cm, rám

Krajina

Karel Valter  - Krajina

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

pastel, papír, rok 1961, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list

Vzpomínka na Dürera

Petra Oriešková  - Vzpomínka na Dürera

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list