Jiří Anderle - Provokatér
suchá jehla, lept, rok 1965, signováno DU, číslováno 11/16, rozměr 44,5 x 34,5 cm
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD, číslováno 57/200, rozměr 25 x 19 cm
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm
suchá jehla, lept, rok 1924, signováno PD, číslováno 18/100, rozměr 30 x 24,5 cm
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
tuš, papír, rok 1946, vzadu signatura V.Tikala, dílo z pozůstalosti Václava Tikala, rozměr 32,5 x 29 cm
Cena: 500
Cena: 4500
litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 71/100, rozměr 48 x 33 cm
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
tuš, pastel, papír, rok 1950, signováno PD, rozměr 6 x 5,2 cm