Aukční historie uměleckých děl  Třetí aukce

Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena

Jezdec

Alena Kučerová  - Na koni

lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám

František Hudeček  - Dívka

lept, rok 1947, signováno PD, rozměr 25 x 17 cm, v pravém spodním rohu slepotiskové razítko, volný list

Jelen

Adolf Born  - Jelen

litografie, signováno PD, rozměr 14 x 10 cm, volný list

Stařec a moře

František Gross  - Stařec a moře

litografie, rok 1967, signováno PD, peprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.122 č.295, rozměr 13 x 21 cm, vystaveno Praha 2009

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list