Vítáme Vás na páté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do páté aukce s ukončením 30.5, 31.5 a 1.6.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 12.5.2016, aukce bude zahájena 2.5.2016
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1912, vydáno jako příloha časopisu "Umělecký měsíčník" , rozměr 23,5 x 18 cm, rám
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
lept, akvatinta, rok 1959-1993, signováno PD, rozměr 11 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1939, signováno PD, rozměr 32 x 40 cm, volný list
olej, plátno, rok 1993, signováno DU, vystaveno Praha 2014, rozměr 116 x 105 cm
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
7x ručně kolorovaná suchá jehla, rok 1980, všechny signovány, věnování Otto Kučerovi, vydáno 170 výtisků, rozměr 7x 21 x 22 cm, volné listy
Cena: 300
Aktuální cena: 300
kvaš, papír, rok 1950, signováno PD, rozměr 66 x 45 cm, volný list
Cena: 15500
Aktuální cena: 15500
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy
lept, rok 1985, signováno PD, rozměr 17,2 x 10,5 cm , volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list