Přehled uměleckých děl v aukci

Strom

Karel Valter  - Strom

serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list

Zátiší s loděmi, vázami a jablky

Jan Zrzavý  - Zátiší s loděmi, vázami a jablky

Cena: 14000
Aktuální cena: 17500

monografie Jana Zrzavého s dvěmi grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 500

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list