Jaroslav Válek - Trpaslík
litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 21,5 x 16 cm, rám, vystaveno Praha 2018-19
Cena: 45000
Aktuální cena: 45000
100 ks. grafických listů v 6. svazcích, kompletní dílo (peklo, očistec, ráj) rozměr grafických listů 25,5 x 18,5 cm, soupis díla Dali Catalogue Raisonné of Prints II. Lithographs and Wood Engravings 1956 - 1980, str. 102 - 114
Cena: 2000
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
lept, 40.tá léta, signováno DU, rozměr 12,3 x 15,8 cm, volný list
Cena: 22000
Aktuální cena: 22000
3x serigrafie, rok 1966, rozměr 3x 60,5 x 50 cm, papír 3x 64 x 32 ,5 cm, publikováno v monografii str. 84 č. 14, vydal Stedelijk Museum Amsterdam, vzadu popis, 3x rám
litografie, rok 1943, signováno PD, rozměr 39,2 x 46,5 cm, soupis Dvořák č.27, rám
lept, rok 1989, signováno PD, rozměr 7 x 10,5 cm, volný list
pastel, papír, rok 2008, signováno a popsáno vzadu, rozměr 59,5 x 44 cm, rám