Zdeněk Miler - Romance Helgolandská
3x akvarel, tuš, koláž, utrafán, papír, rok 1977, rozměr 25 x 37 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na sedmnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 7-9.4. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
kolorovaná zinkografie, rok 1931, signováno PD, rozměr 13,5 x 8 cm, rám
suchá jehla, lept, rok 1988, signováno DU, číslováno 5/150, rozměr 19,5 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2019/20
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 30 x 21 cm, volný list
socha, bronz, rok 30. léta, značeno Stefan, rozměr 70,5 x 36 x 20,5 cm
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IX/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str. 95, č. 309 - 319, náklad 65+IX, volný list
dřevoryt, rok 1937, signováno PD, rozměr 17,5 x 12 cm, volný list
Cena: 42000
Aktuální cena: 42000
olej, sololit, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 53 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno 2x Praha
lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list