Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 15-17.12. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 9.11.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

František Hudeček  - Hlava

tuš, papír, rok 1977, signováno monogramem LD, rozměr 10,5 x 8 cm, volný list

Flowers (Kytky)

Andy Warhol  - Flowers (Kytky)

serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen

Hlava, Tvar

Ota Janeček  - Hlava, Tvar

2x grafický list, Hlava, suchá jehla, rok 1944, signováno PD, rozměr 8 x 6 cm, Tvar, lept, rozměr 14,5 x 10 cm, volné listy

Má vlast V.

Karel Demel  - Má vlast V.

Cena: 900
Aktuální cena: 900

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, dole slepotiskové razítko, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Kniha

. Toyen ( Marie Čermínová )  - Tetřev

monografie s vloženou originální grafikou, vydal v roce 1974 Filipacchi, suchá jehla, signováno PD, číslováno 9/99, rozměr 21 x 15 cm, reprodukováno v Knize "Knihy s Toyen", K. Srp 2003, str. 85, č. 567.

Divadlo

František Gross  - Divadlo

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480