Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Orchestr

Jan Kotík  - Hudební zátiší

tužka, papír, 40 léta, signováno DU, rozměr 20,5 x 16,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse

Teplo krbu

Jiří Kolář  - Teplo krbu

koláž, karton, rok 1970, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Jan Hus

Oldřich Kulhánek  - Jan Hus

litografie, rok 2010, signováno DU, aut. tisk, rozměr 31 x 17 cm, volný list

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.27, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám

Ponte de rodillas

Salvador Dalí  - Ponte de rodillas

Cena: 6100
Aktuální cena: 6100

suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894

Kráčivec

František Janoušek  - Kráčivec

pastel, papír, rok 1942, oboustranná kresba, rozměr 15 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse

Skicák

Zdeněk Miler  - Skicák

cca. 28 listů, tužka, fix, papír, rok 1966, rozměr 30 x 21 cm