František Gross - Továrna na předměstí
pastel, akvarel, karton, signováno PD, rozměr 20 x 27 cm, dílo pochází od rodiny autora
Vítáme Vás na třetí aukci GALERIE MODERNA s ukončením 15-17.2.2016, aukce byla zahájena
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1995, signováno PD, číslováno, rozměr 14,5 x 10,5 cm, volný list
lept, rok 1947, signováno PD, rozměr 25 x 17 cm, v pravém spodním rohu slepotiskové razítko, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
4x grafika, všechny signovány, rozměr 8 x 4,5 cm - 15 x 9,5 cm, volné listy
litografie, rok 1967, signováno PD, peprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.122 č.295, rozměr 13 x 21 cm, vystaveno Praha 2009
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 29/70, rozměr 66,5 x 49,5 cm, volný list
Cena: 500