Salvador Dalí - Jednorožec
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
litografie, rok 1983, signováno DU tužkou a PD v kameni, soupis díla str. 133 č. 1258, rozměr 31 x 42 cm, volný list
Vítáme Vás na čtvrté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do čtvrté aukce s ukončením 11-13.4.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, aukce bude zahájena 4.3.2016
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
litografie, signováno PD, číslováno 20/85, rozměr 54,5 x 43,5 cm, volný list
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
litografie, rok 1965, signováno PD, číslováno 18/50, rozměr 44,5 x 58 cm, rám
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
Cena: 750
Aktuální cena: 750
10x P.F, všechny signovány, Havlík, Lander, Rusek, Grimmová, Haman, Hájek, Rusek, Činčerová, Rada, Lhoták, volné listy, různé rozměry od 10 x 6,5 cm do 18 x 26 cm
tužka, pastel, papír, rok 1980, signováno DU, rozměr 10,6 x 5,2 cm, volný list
Cena: 500
litoofset, rok 1994, signováno PD, číslováno 37/100, rozměr 19 x 13 cm, volný list
litografie, rok 1977, signováno PD, číslováno 16/120, rozměr 42,5 x 53,5 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300